SatisfyWife.com

Oblicejové vrásky

By Marc Meisfelt
Bangkok , August 2007 (1.0)

Nekteré tváre vrásky lze snadno zbavit se prostrednictvím kosmetické chirurgii a související postupy, a další jsou notoricky obtížne lécí.

Forehead vrásky mohou být léceni v cele výtah, který je pomerne úcinné, ale má obtežující dusledku tlaku na vlasové nahoru.

I proto doporucují, aby celo výtah pouze do plešatení mužu kterí budou mít po transplantaci vlasy na cele výtah. Na jizvy na cele výtah by být puvodne umísteny na ne-vlasy na než se vztahuje cást na cele, která se pozdeji by se vztahoval se vlasy pomocí transplantace vlasu.

Pro ty, kterí nechtejí, aby tuto, botox je lepší rešení na cele vrásky.

Vertikální glabella vráska mezi obocí také je nejlepší lécených botox.

svislé nosní fold je nejlepší umocnenou prostrednictvím facelifts.

se specificnosti vrásky velmi obtížné zacházet, jsou v rozích na ústa, rty a pod. Nemohou být dostala zbavit tím, kožní tahu v každém smeru, a také proto, že nejsou dusledkem pretrvávající svalové kontrakce (jako vráska glabella), botox injekce také nebude provádet jim zmizí, jakmile se tam.

Lze však náhradní malé množství botox pro prostor pod dolní ret, když se vezme pravidelné (pololetní) souhrnné botox injekce distribuován na nekolik oblastí, na oblicej, jak jsem v každém prípade doporucit. Tyto žádosti na botox do oblasti pod dolní ret nebude schvalovat vlastní vzhled, ale bude prispívat k zamezení další snímek na ceste hledá starší.

Jak botox a výtahu nemuže zvýšit výskyt vrásek v oblasti pod dolní ret, znacné úsilí, byla uvedena do hledání jiných rešení, bohužel s malým úspechem ... A já mluvím ze zkušenosti, protože jsem zkoušel všechny.

První doporucení byla ruzná plniva, obvykle kolagenu, protože nejsou príliš invazivní. Nicméne, úcinek byl minimální, a injekce byly drahé, dražší i poté botox. Existuje novejší plniva na trhu nyní, a ta, jež jsou cástecne syntetické, oni mají mít dlouhodobejší efekt, protože jejich molekuly jsou príliš velké, aby se vstrebává a odnesli pres mízní a krevní proudu. Nicméne, tyto plniva se údajne více dramatické úcinky se doporucuje pouze pro hluboké vrásky, napríklad nosní fold.

Ale tam, nemám potrebu plniv. Nosní fold reaguje nejlépe facelifts.

V oblastech s jemnejší vrásky, napríklad v rozích na ústa, tato plnidla s syntetických složek nelze použít, protože existuje znacné nebezpecí, které tvorí hrboly. A tyto hrboly nemohla být lécena, pokud jsou tam. Tyto cástecne syntetické plniva jsou také není uvedeno na polovine mesíce-tvarované vráska nad brade (pod dolním rtu), ze stejného duvodu: nebezpecí hrboly.

Jsem již vynakládání penez na plniv.

Další, více radikální, postup jsem zkoušel na oblasti pod dolní ret byl laserové oderu. Tato teorie je, že když horní vrstva kuže se odstraní po urcitou oblast, nový, mladší, kožní formy, které tam bude více leveled.

Dobre, nová kuže má formu v porádku. Ale z mé vlastní zkušenosti mohu ríct, že vrásky nebude pryc.

Puvodne celou oblast, která byla ošetrena v oteru je jednou otevrenou ránu, po které tvorí kury. Na košilce budou odpadávat, první z oblasti, která byla již v minulosti ješte nemeli žádné vrásky vubec, a poslední z cásti, které mají vrásky.

Nyní, pokud unwrinkled kožní forma by podle této kury, to by proste být v pohode. Ale to nebude. Na prohloubit predgraduální vráska byla pred dermální oderu, delší kury bude mít spadne. A jednou, pokud se snížil off, vráska, bude stále existuje.

Nejen to. K dispozici je i znacné nebezpecí, že kuže, která byla ošetrena v laserové oderu bude vypadat horší, po zákroku.

Nejprve dojde k zarudnutí. Na zarudnutí zmizí brzy z oblastí, které byly ploché pred škára-oderu, a poslední z vrásky. Proto, vrásky, které se uzdravil po škára-oderu nejprve objeví ješte výraznejší, než tomu bylo dríve, protože na cervené zbarvení.

A pak, pokud je oloupané kury z pred kuže má uzdravil, malé jizvy muže pretrvat navždy, ale jen vypadat jako neštovice znacek.

jsem mel jednu škára-oderu, a nebudu se na další. I presto muže zkusit jinou výpln, pokud senzacní nový produkt uveden na trh.

A co mám delat do té doby? Používám Retin A krém. Nemá dramatický efekt, ale tam je zvuk výzkum, který ukazuje, že je lepší než žádný Retin A. já jsem ho ješte nevideli moc efekt, ale alespon to nedelá veci horší.

A já stále kopí tyto drobné cástky na botox, tak že vrásky nebude mít hlubší.

Krome toho, jsem hledala novou myšlenku, že dosud jsem nevidel odráží v každém zpracování plánu.

Stejne jako vetšina lidí, muj oblicej vypadá mladší, když jsem nad moje ideální váha. Jen jsem se hromadí tukové tkáne v ruzných úhlech, na oblicej, že všichni pro hladší vzhled. Tento úcinek je lepší než u jakékoli výpln (ale asi ne tak dobrý, jako následek jeden anonymní).

Ale strategii, která je nad moje ideální váha pro vzhled obliceje, samozrejme, dává mi s méne než atraktivní linie pasu.

Ale já jsem nenaplnení pláží, a v dobe, kdy žena vidí mi svlecený, nemám k práci na svém srdci déle.

tak, muj preferovaný zacházení pro oblicejových vrásek je: bricho tucks. Mám jít nad rámec mého ideální hmotnosti všech cástí mého tela, zejména obliceje. A kolem pasu, mám prebytek tuku odríznout.

Jiste, jedná se o nákladné rešení. Tummy tucks jsou pomerne nákladné rízení, a jak jsem se jim jen v rámci lokální anestézie, nemohu se zbavit na více než 2 kg v jednom sezení.

Krome toho jsou jizvy. Ale jak jsem rekl, já nejsem moc kolem svlecený. A moje strategie je jasné priority: Musím vypadat dost mladá, aby se zobrazovaly jako atraktivní možnost snatku pro ženy okolo 20 (jinak jejich láska je falešná). Za to nejduležitejší Duvodem není na pohled príliš starý. To je duležitejší než být dobrý-hledáte.

A mimochodem, nebo jako záverecné poznámky, které mají být nad ideální váhu také vypadá mladší, a to nejen na tvári, ale také horní cásti tela ... je to více do V tvaru bez mnoho casu v telocvicne.